Εργασιακές Σχέσεις
Καλώς ήρθατε στη συζήτησή μας!

Συζήτηση για εργασιακά θέματα

ΦόρουμΦόρουμ  Συχνές ΕρωτήσειςΣυχνές Ερωτήσεις  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

Μοιραστείτε | 

απο8ηκαριος σε υπεραγορα (super market)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
νικολας π
New member
New member

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2014

ΔημοσίευσηΘέμα: απο8ηκαριος σε υπεραγορα (super market)    Σαβ Ιαν 25, 2014 3:28 am

θελω να ρωτησω αν γνωριζει κανεις σχετικα με το 8εμα μου ,
ειμαι απο8ηκαριος τα τελευταια 6 χρονια σε αλυσιδα υπεραγορας , η ερωτησεις μου ειναι η εξησ¨
1ον¨ εφοσον στην συμβαση εργασιας με προσελαβαν και υπεγραψα ως πωλητης .. δεν θα επρεπε ο εργοδοτησ μου να με τοπο8ετηση σε καποια 8εση με αρμοδιοτιτες  πωλητη  ?
2ον εφοσον ομωσ με τοπο8ετησε στην κεντρικη αποθηκη δε δικαιουμει βαρεα ενσημα ??? αν γνωριζει καποιοσ να μου απαντησει ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EryG
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 162
Ημερομηνία εγγραφής : 30/08/2010
Τόπος : Αθήνα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: απο8ηκαριος σε υπεραγορα (super market)    Σαβ Ιαν 25, 2014 3:24 pm

Καλημέρα σας,
1. Συνήθως μέσα στη σύμβαση γράφεται και η ευχέρεια του εργοδότη να τοποθετήσει τον υπάλληλο όπου αλλού θέλει. Αν λείπει τέτοιος όρος, τότε ναι, θα έπρεπε να εργάζεστε ως πωλητής.
2. Αναφορικά με τα βαρέα, επειδή με το νέο κανονισμό πολλές ειδικότητες έχουν εξαιρεθεί, καλό είναι να περάσετε από την Επιθεώρηση Εργασίας της περιοχής σας, να τους περιγράψετε τις αρμοδιότητές σας και τη φύση των εργασιών της επιχείρησης και να σας πουν αυτοί με ακρίβεια.

απο8ηκαριος σε υπεραγορα (super market)
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Εργασιακές Σχέσεις :: Λειτουργία σύμβασης εργασίας και επιπλοκές-
Μετάβαση σε: